V úterý 28. 11. si můžete dát kávu s rektorem univerzity, známým hercem a dalšími osobnostmi

Hradec Králové, 27. listopadu 2017 - Královéhradecká nezisková organizace PROSTOR PRO rozjíždí poslední část své informační a fundraisingové kampaně #dávám_prostor. Ta se koná od 21. do 28. listopadu v kavárnách CrossCafe v Hradci Králové. Hlavním cílem této kampaně je zvýšit
u veřejnosti povědomí o podstatě, důležitosti a potřebnosti sociální práce s dětmi a dospívajícími, kteří se – drtivě ne vlastní vinou – ocitli v obtížné životní situaci. Kampaň #dávám_prostor vyvrcholí 28. listopadu na Giving Tuesday, největší světový svátek dárcovství. V České republice se tento den v posledních letech začíná dostávat do povědomí dárcovskými kampaněmi neziskových organizací. I my v PROSTOR PRO jsme se rozhodli tuto možnost letos využít a rozjeli jsme zmíněnou kampaň #dávám_prostor, která má vedle dárcovství především informační cíl, dostat do podvědomí veřejnosti potřebnost nízkoprahových zařízení pro děti a mladé lidi.

Během úterý 28. listopadu budou naši ambasadoři kampaně přítomni na jednotlivých pobočkách CrossCafe v Hradci Králové v těchto časech:

10,00 hodin herec Ondřej Malý v CrossCafe Kopeček,

10,00 hodin Davi Petr, ředitel PROSTOR PRO, o.p.s., v CrossCafe Gočárova,

10,00 hodin Jan Kopic, bývalý klient PROSTOR PRO a nyní sociální pracovník NZDM Likusák v Brně, v CrossCafe OC Atrium,

14,00 hodin prof. Kamil Kuča, rektor Univerzity Hradec Králové, v CrossCafe Knihovna.

 

Kontakty pro média:

Mgr. Markéta Rudyšová

Public Relations

PROSTOR PRO, o.p.s.

tel: 774 350 979

mail: rudysova@prostorpro.cz

14,00 hodin prof. Kamil Kuča, rektor Univerzity Hradec Králové, v CrossCafe Knihovna.

No images