Vánoční jarmark už v sobotu 14. prosince

Vanocni Jarmark 2013

Rodinné centrum POHODA srdečně zve všechny malé i velké na Vánoční jarmark, který se koná v sobotu 14. prosince 2013 od 10 do 16 hodin před budovou občanského sdružení PROSTOR PRO v Hradci Králové - Malšovicích (naproti Centru Mladých).

Přijďte si užít předvánoční atmosféru, nakoupit výrobky od řemeslníků, vyrobit si vánoční dekorace a vychutnat voňavý punč. Příjemný čas u nás mohou strávit milovníci Vánoc všech věkových skupin v rodinném prostředí.

Před naším občanským sdružením si budete moci prohlédnout a nakoupit ruční a řemeslné výrobky. Řemeslníci nám přivezou dřevěné hračky, krejčovské výrobky, krásné bytové doplňky, tvořivé hry pro děti, šperky, hedvábí, ruční mýdla, dekorace z papírového pedigu, přáníčka s vánoční tématikou, svícny, svíčky a další. Budete moci zakoupit i vánoční drobnosti přímo od občanského sdružení, a tak podpořit naši činnost. Odnést si tak domů nejen pěkné dárky, ale i příjemný pocit.

Nebude chybět ani svařené víno a džus, pravý frgál či grilované speciality. Pro děti rozsvítíme vánoční stromeček, na který si budou moci pověsit dopis pro Ježíška, který si vytvoří v jedné z našich dílniček v příjemném prostředí organizace. V dalších dílnách si vyrobí andělíčky z papíru, skleněné lampy na svíčku či plstěné ozdobičky. Počítáme s jednoduchými výrobky pro malé děti, ale i s náročnějšími pro šikovné slečny, maminky i babičky.

Zastavme se v předvánočním shonu, nalaďme se na vánoční atmosféru a popřejme si se sousedy pokojné svátky.

Informace o Vánočním jarmarku najdete také na Facebooku.

No images