Novinky PROSTOR PRO - jenom dobré zprávy (srpen/říjen 2010)

V NZDM Klídek – Klub pro mládež raději diskutují
V srpnu jsme byli na pětidenním zážitkovém pobytu na téma Kreativita. Zavedli jsme nový systém individuální práce s klienty, kdy se ještě více soustředíme na jejich individuální potřeby. Těší nás, jaké pokroky klienti dělají. Chodí více lidí a mají větší zájem diskutovat na různá témata než hrát hry.

V NZDM Klídek – Dětský klub si povídají o škole a o vztazích
Se začátkem školy našly do klubu cestu nové děti. Těší nás jejich zájem o služby. Častým tématem je škola a povinnosti s ní spojené, a vztahy mezi lidmi. Ti, kteří naši pomoc nepotřebují aktuálně, mají zájem rozvíjet své dovednosti.

Terénní program STREET pomáhá i ve Futuru
Klientům jsme nabídli pro setkání nové kontaktní místo v OC Futurum, kde mnoho mladých lidí tráví svůj volný čas. Mohou nás tam v určitý čas zastihnout a obrátit se na nás, když potřebují naši pomoc.

Preventivní programy SPIRÁLA jsou plné do konce roku
Školy o preventivní programy (primární i sekundární prevence) mají zájem. V současné době je kapacita přihlášených škol do konce roku zcela naplněna. Program sekundární prevence nyní realizujeme ve dvou rizikových kolektivech.

Poradenské a vzdělávací centrum SALIX má novou místnost
Klientům SALIXU – dětem, mladým lidem, rodinám – nově nabízíme příjemnější zázemí pro poskytování terapeutických a poradenských služeb. Veřejnost dále začíná využívat služeb naší e-poradny.

Mateřský klub POHODA si k pětiletému výročí nadělil novou místnost
Mateřský klub oslavil pět let své existence. Navíc jsme získali nový prostor, který více vyhovuje potřebám POHODY. Na oslavu výročí a otevření nové POHODY jsme si pozvali druhou českou superstar Vlastu Horvátha.

Lanový víkend v Šimkových sadech byl úspěšný
Nízké a vysoké lanové překážky na dalším ročníku LABYRINT LAN jsme doplnili lanovkou přes jezírko, slackline a novinkou v podobě adrenalinové věže. Prostor jsme ozvláštnili výstavou z GRAFFITI STREET JAM 4. Nabídli jsme pohybové aktivity, malování na přírodní materiály, hudební dj´s, občerstvení či piknik v trávě.

Díky Nadaci Vodafone ČR máme nový jednotný vizuální styl
Na konci r. 2009 jsme získali grant 100 000 Kč od Nadace Vodafone ČR na vytvoření nového jednotného vizuálního stylu, změnu webových stránek i propagačních materiálů od vizitek, přes hlavičkové papíry, skládačky až po výroční zprávu. V roce 2010 jsme Vám tak mohli představit nový design, nové webové stránky a nové propagační materiály.

PROSTOR PRO je se svými veřejnými akcemi na Facebooku logo_facebook2

novinky_srpen_rijen_2010

V Hradci Králové, říjen 2010

No images