Novinky PROSTOR PRO - jenom dobré zprávy (únor 2010)

Pracovnice KLÍDKU - Klubu pro mládež těší práce s klienty
Klienti dochází téměř denně a sdílíme s nimi každodenní starosti i radosti. U klientů, kteří chodí méně často, vidíme díky intenzivní individuální práci, velký osobnostní rozvoj.

Do KLÍDKU - Dětského klubu se vrací staří klienti
Průběžně se do Dětského klubu vrací „staří“ klienti, kteří tu delší dobu nebyli. Lze s nimi navázat se stejnou důvěrou práci tam, kde jsme přestali.

Terénní program STREET má posilu
Zkontaktovali jsme místní internáty, kde je ubytováno mnoho mladých. Pracovníci našim službám vyjádřili podporu. Přijali jsme novou kolegyni, která svou aktivitou a zájmem přispěje k  vývoji terénní práce.

Mateřský klub POHODA
Přes nepříznivé počasí si k nám maminky našly cestu. Jarních prázdnin využily bývalé klientky a přišly s dětmi, které už navštěvují školku. Na POHODU vzpomínají a zajímají, co je v klubu nového.

Preventivní programy i poradenské centrum mají své jméno
Preventivní programy, které nabízíme školám a školským zařízením dostali jméno SPIRÁLA. Programy aktuálně nabízíme pěti, nám nejbližším, školám pro žáky 4. – 6. tříd díky podpoře Nadace O2. Poradenské a vzdělávací centrum nese jméno SALIX. Nabízí supervize pro organizace, poradenství pro děti, mladé lidi a rodiny v obtížných životních situacích. Dílčí aktivity centra SALIX podpořil Nadační fond Tesco.

unor_2010

V Hradci Králové, únor 2010

No images