Novinky PROSTOR PRO - jenom dobré zprávy (březen 2010)

Klienti KLÍDKU - Klub pro mládež za námi chodí s osobními tématy
Klienti, kteří se za námi chodí poradit s osobními tématy, nám důvěřují a jsou motivováni situaci řešit. Těší nás spolupráce s kurátory ve prospěch klientů.

Klienty KLÍDKU – Dětský klub zajímají vztahy a rodina
Roste zájem klientů o rozhovory na téma vztahy a rodina. Těší se na naše zážitkové víkendy, kde se ho většina dětí zúčastní úplně poprvé.

Terénní program STREET se více dostává do povědomí mladých lidí
S příchodem nové pracovnice je program opět naplno personálně zastoupen. Odráží se to v přímé práci s klienty, kteří se s námi „dávají do řeči“.

Mateřský klub POHODA slavil s karnevalem úspěch
Velmi úspěšnou akcí byl karneval, a to nejen pro vysokou účast, ale i proto, s jakou chutí se všichni zapojili do jeho přípravy.

O Preventivní programy SPIRÁLA začíná být zájem
Prezentovali jsme programy SPIRÁLA hradeckým metodikům prevence. Na základě toho nás oslovují školy s požadavky na preventivní témata. Podali jsme projekty do Operačního programu vzdělávání pro konkurenceschopnost.

Probační program PRÁVO PRO KAŽDÝ DEN začíná na apríla
Zahájení programu je v posledních přípravách. Oceňujeme spolupráci mezi naší organizací, Probační a mediační službou ČR, odd. sociálně-právní ochrany dětí a koordinátorem prevence kriminality města HK a soudem pro mladistvé.

YELLOW SISTERS: ČTYŘI HLASY, ČTYŘI SRDCE PRO DĚTI V KLÍDKU
Zveme Vás na benefiční večer. Přijďte si vychutnat 4 zvukové iluzionistky procházející napříč hudebními žánry. Čtyři hlasy doplní tanečnice z Orientcentra HK a aukce předmětů, kde výtěžek věnujeme Dětskému klubu. Benefiční vstupné 200 Kč. Pátek 16. 4. 2010, od 19. hod. v Divadle DRAK. Rezervace: www.hkpoint.cz, www.draktheatre.cz, www.prostorpro.cz

brezen_2010

V Hradci Králové, březen 2010

No images